Број на оглас: 3513116
Објавен на: 21.02.2020, 09:09
1 / 6

opel corsa 2005g 1.3cdti so klima registrirana sega

2.600 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel corsa 2005g 1.3cdti so klimafunkcionalna novi gumi registrirana sega motor karoserija izvonredni 4l potrosuvacka za pocetnik gradsko vozilo korektno