Број на оглас: 3513076
Објавен на: 11.07.2020, 03:48
1 / 2

odlicna trpezariska masa i 4 stolici od masivno drvo

8.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masata i stolicite se mnogu kvalitetni i odlicno zacuvani. Stolicite i nogarite od masata se od masivno drvo a plocata od furniran medijapan