Број на оглас: 3513059
Објавен на: 17.09.2020, 00:59
1 / 1

Mikrofon

8.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov nekoristen mikrofon(Shure SM86),donesen od Germanija.
Tel:075362583