Број на оглас: 3513031
Објавен на: 19.02.2020, 20:12
1 / 7

TRAKTOR LANDINI LEGEND 165KS

1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor LANDINI Legend 165konski sili traktorot e vo top sostojba moze da se vidi I proba vo sekoe vreme