Број на оглас: 3512994
Објавен на: 20.02.2020, 10:45

Namesten stan vo strog centar Kavadarci

48.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
64 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Zelen pazar bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava namesten stan vo strog centar na Kavadarci. Stanot e trosoben, se prodava opremen. Spalna i detska se orientacija jugoistok, dodeka dnevna, trpezariija, kujna se na jugozapad. Greenjeto e so termopecka 6ka vo dnevna i 2,5ka vo detska, ostanuvaat so stanot. Ima klima ured, solarno greenje, pvc dograma, bezbednosna vrata. Stanot e vednas do pazarot, vo blizina e Tinex, apteki, posta, banki.

Kontakt na tel 076 733 738, posle 17h.