Број на оглас: 3512959
Објавен на: 17.02.2020, 14:57
1 / 2

Samsung galaxy s8 64gb

12.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy S8
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung galaxy s8 64gb top sostojba
Telefonot doaga so orginalen polnac usb i zastitna maska ima i zastitno uv staklo

071560271