Број на оглас: 3512667
Објавен на: 12.02.2020, 17:37
1 / 3

ВИЉУШКАР

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Се продава виљушкар Балканкар во одлична состојба 3 тонски