Број на оглас: 3512629
Објавен на: 15.02.2020, 15:18
1 / 1

Fujitsu Lifebook A530 za delovi

1 МКД
Производител:
Fujitsu-Siemens
Xaрд диск HDD:
320 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Maticnata e pregorena