Број на оглас: 3512606
Објавен на: 12.03.2020, 17:12
1 / 8

se prodava Nissan X-Trail

1.111.111 € Цената не е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
X-Trail
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


moze i zamena so moja doplata