Број на оглас: 3512497
Објавен на: 27.02.2020, 13:00
1 / 8

Passat 85kw 116 hp

3.000 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Highline oprema 85kw. 116hp ajm pd motor.
registrirana do 10.02.2021god.
Mal servis pred 1500 km.
Ulje 5/10 aral
Novi predni gumi ( letni )
Bez nikakov defek !
Cena 3000 €