Број на оглас: 3512473
Објавен на: 16.02.2020, 10:40
1 / 12

КАНТАР - ЕТНО ДЕКОРАЦИЈА-КОЛЕКЦИЈА-KANTAR... 957

2.200 МКД Цената не е фиксна 2.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


КАНТАР - одлично сочуван етно декоративен антиквитет....
- Одлична визуелна и работна состојба...
Цената не е фиксна, може реална понуда, ќе се договориме...


Повеќе инфо и на вибер 070 350 253 или смс, конт.тел.исто на 070 350 253.

За сите огласи откуцај 957 во графата за пребарување.