Број на оглас: 3512465
Објавен на: 12.02.2020, 15:18
1 / 4

Audi A6 2.7 TDI quattro

8.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, napraven komplet servis, 4 novi gumi.
Registracija do 02.2021