Број на оглас: 3512398
Објавен на: 12.02.2020, 14:20
1 / 7

Renault Clio 1.5 dci

4.200 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi.