Број на оглас: 3512026
Објавен на: 16.02.2020, 21:59
1 / 2

Pley station 3

2.500 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plejstejsn 3 so 3 racki djoistici i 15 igri info na 078 583 136