Број на оглас: 3511997
Објавен на: 16.02.2020, 13:00
1 / 12

Audi A3 1.9TDI 105hp 2006g.

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Audi A3 1.9TDI 105hp, 2006год.
Колата е одлично сочувана, проверка по ваша желба.