Број на оглас: 3511986
Објавен на: 27.02.2020, 18:00
1 / 4

Citroen zx 2.0 16v

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
ZX
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen zx 2.0 16v 152ks vo extra sostojba ne uvezuvana kupena od Bomag Makedonija vozena domakinski do pazar !