Број на оглас: 3511708
Објавен на: 17.02.2020, 09:36
1 / 4

Podvizna klima Gree

150 € 10.000 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava podvizna klima mnogu malku koristena