Број на оглас: 3511661
Објавен на: 13.02.2020, 20:23
1 / 9

BEZ ZAMENI

202.000 МКД Цената не е фиксна 215.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BEZ ZAMENI
Mazda 3 1.6i
Full oprema so koza
131500km so servisna kniska
Uvoz 🇩🇪 donesena so vozenje
2007/8
Poveke info na navedeniot broj
077704248 Miso