Број на оглас: 3511635
Објавен на: 18.02.2020, 12:21
1 / 3

Yamaha solo elektricna gitara so Gator futrola skoro nova

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Yamaha elektricna gitara so Gator futrola skoro nova.