Број на оглас: 3511622
Објавен на: 15.02.2020, 09:30
1 / 11

Теlefoni evtino,Samsung,Sony,Blackview,Iphone5,mob.071275037

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
A5 Galaxy
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefoni evtino : Samsung Galaxy A5 bez grepka,koristen so folija i maska Soni Xperia E4G so nova baterija. Blackview A8 nov. Iphone 5S so mal problem,tacot nekogas koci. Cena po dogovor 071275037 Sasho