Број на оглас: 3511604
Објавен на: 23.02.2020, 17:46
1 / 11

Seat Altea XL

По Договор Цената не е фиксна 3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Altea XL
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Altea XL
2007god
1.9tdi
105ks
Povekje info na 076-245-005