Број на оглас: 3511526
Објавен на: 21.02.2020, 07:10
1 / 11

PEUGEOT 607 2.2HDI 2005GODINA REG CELA GODINA

3.450 € Цената не е фиксна 3.599 €
Марка:
Peugeot
Модел:
607
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PEUGEOT SO FULL OPREMA NEMA STO NEMA.RACEN MEJNAC SO 6BRZINI +R. STEGNATA NA PREDNICA KAMEN NEMA DA TROPNE. SOCUVANA MNOGU I NADVORESNO I VNATRESNO NIKOGAS NE UDIRANO. ALUMINIUMSKI BANDAZI 17KI SO GLANC NOVI 4 GUMI ZIMNI. REG CELA GODINA DO 11.02.2021.MOZE ZAMENA ZA ZAMENA CENATA E 4500EVRA...