Број на оглас: 3511525
Објавен на: 15.02.2020, 10:20
1 / 6

GOLF 4 4MOTION VO ODLICNA SOSTOJBA...

2.250 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TDII PERFEKTEN
REDOVNO SERVISIRAN ODRZUVAN
4 MOTION
4 NOVI ZIMSKI GUMI
FULL OPREMA KLIMA......
POVEKE INFO NA TELL 078-387-379 MIKI
078-387-379 MIKI