Број на оглас: 3511509
Објавен на: 30.06.2020, 11:33
1 / 4

SE PRODAVAAT EVRO KUKI GOLF 2, 3 078-387-379

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA GOLF
GOLF 2
GOLF 3 KARAVAN
GOLF 3 KRATOK
078-387-379 MIKI