Број на оглас: 3511427
Објавен на: 26.03.2020, 22:55
1 / 4

ФРИЗЕРСКА ОПРЕМА!!!

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Сите се во одлична функционална состoјба и се добро зачувани
!!! СЕ ПО ОДЛИЧНА И ЕВТИНА
ЦЕНА !!
БАРАЈТЕ НА 078-441-162
ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ