Број на оглас: 3511227
Објавен на: 11.02.2020, 13:06
1 / 3

Fiat Ducati 2.8 Фиат Дукато

2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Фиат Дукато 2.8, 2000год.
Регистрирано!
Кон. Тел. 077922328