Број на оглас: 3510754
Објавен на: 22.09.2020, 20:01
1 / 9

Ce издава мала кука

100 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1,5
Квадратура:
44 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
10 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Демир Капиja

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава кука ,(реновирана), од октомври, соба голема 4х6 со ниша, остава , ходник и купатило...погодна за 1-2 до 3 лица. Има куjна , електричен шпорет , ТВ, WI- FI, фрижидер ,клима инвертер. Може да се издава на краток и на долг период Тел. 078 988 255