Број на оглас: 3510737
Објавен на: 29.02.2020, 00:00
1 / 9

Golf 5 1.9 105KS

3.000 € Цената е фиксна 3.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba chip na 140ks za poveke info javate se na brojot ima izvadeno samo TIF