Број на оглас: 3510736
Објавен на: 16.02.2020, 11:13
1 / 2

Acer Aspire one D255 na delovi

1 МКД
Производител:
Acer
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
10 инчи и помал

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Displejot e skrsen drugo se e vo funkcija