Број на оглас: 3510638
Објавен на: 10.02.2020, 20:15
1 / 4

Alu. bandazhi za japonski vozila /Mazda 323

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 bandazhi so letni gumi