Број на оглас: 3510550
Објавен на: 01.04.2020, 12:08
1 / 4

Maf senzor Bosch za nissan

50 € Цената е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
Almera
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Nissan almera/tino Bosch