Број на оглас: 3510547
Објавен на: 10.02.2020, 18:59
1 / 5

Iphone 7 128GB & 32GB

1 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Iphone 7
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ostanat e samo Iphone 7 rosegold 10500den
BEZ ZAMENI
Ostanatite se prodadeni.