Број на оглас: 3510543
Објавен на: 14.02.2020, 19:17
1 / 11

Golf V Odlicen Bez Mana!

3.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf v 2.0 tdi 140ks,klimatronik,trokrak kozen volan,halogenki,el prozori,servo,al bandasi,6 brzini,centralno,podesuvanje za visina volan-svetla
Kontakt:072-275-168 Sinisa