Број на оглас: 3510485
Објавен на: 19.02.2020, 17:52
1 / 7

JEEP WRANGLER 2.8CRD UNLIMITED

7.999 € 8.500 €
Марка:
Jeep
Модел:
Wrangler
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2008g bg tabli defek lameli na menjac
Euro4 moze da se carini
Dva para bandasi so gumi
8000€
BEZ ZAMENI