Број на оглас: 3510469
Објавен на: 14.02.2020, 20:39
1 / 6

Mašina za strižejne ofci

13.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Mašina za strižejne ofci