Број на оглас: 3510428
Објавен на: 16.09.2020, 22:04
1 / 1

Se izdava deloven prostor

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
50 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor na ul. 4- ti juli br. 3 do liberta.

071383230
076481010