Број на оглас: 3510420
Објавен на: 16.03.2020, 16:09
1 / 12

MERCEDES E 280 CDI V6 7G TRONIC FUL GERMANIJA

3.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


STRANSKI DUKUMENTI MOZE DA SE CARINI EURO 4
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PREMNOGU ZACUVAMA DONESENA OD GERMANIJA
FUKCIONIRA SO BESPREKORNO MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO BILO KOJ SERVIS.
4 NOVI GUMI ZIMSKI