Број на оглас: 3510298
Објавен на: 26.03.2020, 04:21
1 / 1

Motor 1.2 benzin od Fiat Panda

По Договор Цената не е фиксна
Auto Parts
Гази Баба, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Motorot e staklo so 175000 kilometri moze da se proba seuste e na kola