Број на оглас: 3509940
Објавен на: 16.02.2020, 15:45

Ubav stan 73m^ vo najdobra lokacia vo Xhon Kenedi

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
73 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Xhon Kenedi

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan vo Xhon Kenedi, vo naj atraktivnoto mesto vo okolinata, na glavna ulica Xhon Kenedi. Stanot e komplet renoviran i ima ubav raspored so dve spalni sobi, kujna so trepezarija, golema terasa, shpajz i edno kupatilo. Stanot se naoca na 1 sprat, zgradata ima lift koj raboti 24 casa. Stanot e namesten i vredi da se vidi.
Za podetalni informaci javete se.