Број на оглас: 3509861
Објавен на: 27.03.2020, 02:01
1 / 7

Fiat Multipla Zamena za dve vozila

3.000 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Multipla
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Fiat Multipla 1.9jtdm noviot motor so 8v 120ks vo extra sostojba smeneto maslo,rebrasti,termostat,prednica,4 novi gumi ni tropka ni krcka moze zamena za dve poevtini postari vozila ili za limuzina ponudete registracija do 12.10.2020
Cenata e za kes!!!!