Број на оглас: 3509793
Објавен на: 16.02.2020, 11:37
1 / 8

Opel Astra 1.7 bg tabli

2.300 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


077520469
Astra Gtc 2007 god 1.7 dizel 101ks
Mnogu ekonomicna kola
Zdrav motor podvozje
Ima nadvoresni zabeleski na kriloto
Odlicno zacuvan enterier
Od oprema ima
El prozori i retrevizori
Klima
Parking senzori
Cd radio i dr
Registracija ima do 15mart .platen danok
Ne si trosete vreme za posledna cena
078322606