Број на оглас: 3509549
Објавен на: 20.02.2020, 11:37
1 / 3

Продавам зимски гуми

110 €
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
215
Висина:
70
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам зимски гуми 215/70/16.
Двете се DUNLOP WINTER SPORT, а другите две се PIRELLI SCORPION.
СОЛИДНИ.
Сите четири 110 евра.