Број на оглас: 3509516
Објавен на: 31.03.2020, 12:03
1 / 12

Peugeot 206 cc 1.6 HDI - 05

2.499 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 kabrio 2005 godina 1.6 hdi 110ks uvezeno od Germanija. Pominati 225000 kilometri. Kompletna servisna dokumentacija 2 kluca i sredeni dokumenti do registracija. Krovot funkcionira odlicno bez nikakov problem.
Od oprema poseduva:
Kozni sedista
Kozen volan
Greaci na sedista
Bord kompjuter
Senzori za svetla i dozd
Aluminiumski bandasi so novi zimski gumi