Број на оглас: 3509482
Објавен на: 18.02.2020, 17:36
1 / 4

KAZAN ZA RAKIJA 120L

450 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Kazan za varenje rakija 120L, na kipanje
Ekstra kvalitet so garancija