Број на оглас: 3509379
Објавен на: 08.08.2020, 09:31
1 / 1

Stan 56m Crveni kuli

43.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
56 m²
Греење:
Струја
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
123
Година на реновирање:
123
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Xristijan karpos 41/6/23

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Crveni kuli kidgo kaj policijata renoviran novi prozori vlezna vrata parhet gletuvan na 6ti sprat zgradata ima lift