Број на оглас: 3509323
Објавен на: 09.02.2020, 15:27
1 / 3

SEAT TOLEDO I FORD FIESTA

3.800 €
Марка:
Seat
Модел:
Toledo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat toledo 3800€
FORD FIESTA 2008 benzin plin 3700€ 4 novi letni i 4 novi zimski gumi so bandasi
Vo top sostojba

Za podetalni informacii barajte na mob. 076434095
076434095
076434095 Mile