Број на оглас: 3509208
Објавен на: 23.02.2020, 14:13
1 / 11

VINTAGE AM- WATCH RADIO / 1960 god. РАДИО

1 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Vintage - Rare...

Антиквитет, ретро AМ Радио во форма на рачен часовник, произведен 1960 год., Јапан...
- Радиото е одличен колекционерски примерок, декоративен ретро елемент во разни простори и сл.
- Исправно ам / радио, работи со една 9v. батерија, силен чист тон.

Инфо и на вибер 070 350 253, смс или конт.број.
Откуцај 957 за преглед на други огласи...