Број на оглас: 3509174
Објавен на: 23.02.2020, 13:00
1 / 8

Reno Clio 1.5dci

1.500 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno Clio 1.5Dci 2002god.
Full oprema:
Klima
El.stakla
Abs
Centralno
Reg. Do 05/2020
Moze dase proba vo sekoe vreme