Број на оглас: 3509122
Објавен на: 23.02.2020, 13:00
1 / 5

Peugeot 206 2.0 HDI

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba
Napraven redoven servis
So full oprema
Kontakt samo na viber.078 386 183