Број на оглас: 3509113
Објавен на: 24.02.2020, 16:46
1 / 6

Opel astra H

4.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra h 2010g
1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac
Kompletno servisiran bez nikakvi vlozuvanja!